Live + Local Music

LIVE MUSIC VENUES

AMELIA ISLAND, FERNANDINA

The GREEN TURTLE Tavern, 14 S. Third St. Buck Smith Thur. Dan Voll Fri. Yancy Clegg Sun.

The SALTY PELICAN, 12 N. Front St. Eric Alabiso March 27. Sam McDonald March 29. Savannah Bassett, Shawn Layne March 30. Lucas V, Paul Ivey March 31. Davis Turner every Thur.

SLIDERS Seaside Grill, 1998 S. Fletcher Ave. Hupp March 29. Paul Ivey, 7 Street Band March 30. JCnMike March 31. Pili Pili every Wed. Tad Jennings every Thur. Mark O’Quinn every Tue.

SURF Restaurant, 3199 S. Fletcher Ave. The Macys March 27. Kyle Freeman March 28. Davis Turner March 30

 

AVONDALE, ORTEGA

CASBAH Café, 3628 St. Johns Ave. Goliath Flores every Wed. Jazz every Sun. Live music every Mon.

Eclipse Nightclub, 4219 St. Johns Ave. DJs Christian Anthony Mendez, Canaan, Free March 29

 

THE BEACHES

(All venues in Jax Beach unless otherwise noted)

Blue Jay Listening Room, 2457B S. Third St. Jason Bible March 30. Corey Kilgannon March 31. Pine Box Dwellers, Albert Castiglia April 5. Jordan Foley, Kyle Keller, Matthew Fowler, Selwyn Birchwood April 6

COOP 303, 303 Atlantic Blvd., Atlantic Beach J Love March 29 & 30. Barrett Thomas April 5

CULHANE’S Irish Pub, 967 Atlantic Blvd., AB Michael Funge March 31

FLYING IGUANA, 207 Atlantic Blvd., NB Beach City March 29 & 30. Samuel Sanders March 31

GREEN ROOM Brewing Co., 228 N. Third St. Mike Cook March 29. Ryan Crary March 30. Big Jeff April 5

Gusto, 1266 Beach Blvd. Groov every Wed. Piano Man Murray Goff every Fri. Ventura Latin Band every Sat.

LYNCH’S Irish Pub, 514 N. First St. Blistur March 29. Hello Celia, Taller Trees March 30. Dirty Pete Wed.

Mezza, 110 First St., Neptune Beach Gypsies Ginger every Wed. Mike Shackelford, Steve Shanholtzer every Thur. Trevor Tanner every Tue.

MOJO Kitchen, 1500 Beach Blvd. Zenith Sunn (Eric Lindell, Anson Funderburgh) 9:30 p.m. April 4. Springing the Blues afterparty April 5 & 6

MONKEY’S Uncle, 1728 N. Third St. Jim Lamb March 27

MUSIC in the Courtyard, 200 First St, NB Darren Ronan March 29. Fish Out of Water March 30

Ragtime Tavern, 207 Atlantic Blvd., AB Random Tandem March 27. FireBall March 28. Roger That March 29. Cloud 9 March 30. Decoy March 31

SEAWALK Pavilion Springing The Blues April 5-7

SURFER the Bar, 200 N. First St. Collie Buddz March 31. Nappy Roots April 3

Whiskey Jax, 950 Marsh Landing Pkwy. Smokestack March 28. Sidewalk 65 March 29. Pro Bono March 30. Glass Camels March 31. Vox April 4

 

DOWNTOWN

1904 Music Hall, 19 Ocean St. N. Roosevelt Collier, Unlimited Devotion March 27. Sick of It All, Iron Reagan, Walk with Wolves March 28. Dynohunter, Charlie Hustle March 29. As I Lay Dying March 30. Bret Bollinger & the Bad Habits, Resinated April 3

BREEZY Jazz Club, 119 W. Adams St. Chris Mondak & West of Staley March 31

DAILY’S PLACE Casting Crowns March 30

DOS GATOS, 123 E. Forsyth St. DJ Hollywood every Thur. DJ NickFresh every Sat.

The FLORIDA Theatre, 128 E. Forsyth St. Bob Weir, Wolf Bros March 27. Punch Brothers March 28

HEMMING Park, 135 W. Monroe St. Joe Watts March 27. Kalani Rose March 29

The Jax Landing, Independent Dr. The Katz Downstairs March 31

MAVERICKS Live, Jax Landing Gogol Bordello March 29. Polyphia, The Mighty, Tides of Man April 5

MYTH Nightclub, 333 E. Bay St. DJ Noah, SubLo, Q-45, Romeo, Mfadelz March 29. Loose Leaf, Boogie Mane, Twisted T, Killoala March 30. The Widdler, Fowl Play, Dropkick March 31

The Ritz Theatre, 829 N. Davis St. Kat Edmondson March 28

The VOLSTEAD, 115 W. Adams St. Chelsey Michelle Band March 29. DJ Pizza Galore March 30

 

FLEMING ISLAND,

GREEN COVE SPRINGS

BOONDOCKS, 2808 Henley Rd. Ivan Smith March 27. Paul Wane March 28. Zeb Padgett, Whiskey Heart March 29. Rocking Machine March 30. Branden Parrish April 3

Clay County Fair, 2493 S.R. 16 W. Marshall Tucker Band, Big Daddy Weave, Shenandoah, Joe Diffie, Big & Rich, Jordan Davis, Jimmie Allen, Gatlin Bros. April 4-13

WHITEY’S Fish Camp, 2032 C.R. 220 Scott McGinley March 28. Second Shot March 29. Vegas Gray March 30

 

INTRACOASTAL

CLIFF’S, 3033 Monument Rd. Anniversary Party with DJ Sharon March 27. Lisa & the Mad Hatters March 29. Lifeline March 30

JERRY’S, 13170 Atlantic Blvd. Lucky Stiff March 29. Retro Kats March 30

 

MANDARIN

Iggy’s, 104 Bartram Oaks Walk Ryan Campbell March 27. Litt Family Band March 28. Jason Evans March 29. Boogie Freaks March 30. Corbitt & Clampitt March 31

 

ORANGE PARK, MIDDLEBURG

CHEERS, 1138 Park Ave. Julia Gulia March 30

DALTON’S Sports Grill, 2620 Blanding Blvd. Duval County Line March 29. Live music most weekends

 

PONTE VEDRA

Ponte Vedra Concert Hall, 1050 A1A N. Shawn Colvin, Madi Carr March 29. The Earls of Leicester, Jerry Douglas April 5

Taps Bar & Grill, 2220 C.R. 210 Stu Weaver March 27. Boogie Freaks March 29. Chuck Nash April 3

 

RIVERSIDE, WESTSIDE

The LOFT, 925 King St. DJ Wes Reed, Josh Kemp every Thur. Josh Kemp every Fri. DJ Wes Reed every Sat.

MURRAY HILL Theatre, 932 Edgewood Ave. Rivers & Robots, Summer Frost, Jordan Tyler Poole March 31

Nighthawks, 2952 Roosevelt Blvd. Dance for Adam benefit March 27. Gravel Switch April 7

RAIN DOGS, 1045 Park St. Snodgrass, Beau Crum, Smiley March 28. Snailmate, Borromakat, AC Deathstrike, Charlie Velours March 29. Brother Hawk, Hollow Hymns March 30

RIVERSIDE Arts Market, 715 Riverside Ave. Jesse Montoya, Robert Lester Folsom, MJBaker, UNF Jazz Ensemble III March 30

TOWN BEER Co., 1176 Edgewood Ave. S. Jean Street Sound March 30

 

ST. AUGUSTINE

ARNOLD’S, 3912 N. Ponce de Leon Blvd. The Remains March 30. DJ Alex April 5

CAFÉ ELEVEN, 501 A1A Beach Blvd., St. Aug. Beach Heather Maloney March 29. Kapowski, DJ Carrot March 30. NRBQ March 31

COLONIAL QUARTER, 33 St. George St. Not Quite Dead March 28. Stephen Pigman CD release March 29. Open mic every Wed.

Planet Sarbez, 115 Anastasia Blvd. Garrett Oliver, Julee Bruise, Noah Eagle, AC Deathstrike, Bedsweater March 30. Jordan Foley, Kyle Keller, Matthew Fowler, Michael Lagasse April 5

Prohibition Kitchen, 119 St. George St. Ramona, The Mammoths March 28. Billy Buchanan, Roosevelt Collier March 29. The Raisin Cake Orchestra, Orange Constant March 30. Stumble Creek March 31. The Dirty Grass Players April 3

The Amp, 1340 A1A Keller Williams’ Pettygrass, with The Hillbenders March 28; Backyard Stage. Dark Star Orchestra March 29. 1964: The Tribute April 6

TRADEWINDS Lounge, 124 Charlotte St. Hornit March 29 & 30. Elizabeth Roth every Sat.

 

SAN MARCO, NORTHBANK

GRAPE & GRAIN Exchange, 2000 San Marco Blvd. Random Tandem March 28. Be Easy March 29. Bold City Improv Jam April 2

Jack Rabbits, 15280 Hendricks Ave. Swingin’ Utters, Lost in Society, Friendly Dire, Deadkaren March 27. Sales, Lannds March 28. Gogol Bordello, The Orange Constant, The Cowford Town Band, Johnny Greenlight March 29. The Sh-Booms, Hurricane Party, Loretto March 30. Peelander-Z, 9E April 1. Funk You, Side Hustle April 3. Ray Scott April 4

MUDVILLE Music Room, 3104 Atlantic Blvd. Mike Shackelford March 29. TBA Big Band April 1

RIVER CITY Brewing Co., 835 Museum Cir. The Chelsey Michelle Duo March 27. Anton LaPlume March 28

 

SOUTHSIDE, BAYMEADOWS

VETERANS UNITED Craft Brewery, 8999 Western Way, Ste. 104 The Bald Eagles March 29

WHISKEY JAX, 10915 Baymeadows Rd. Cliff Dorsey March 27. Hindsite March 28. Top Shelf March 29. Al Naturale March 30

 

SPRINGFIELD, NORTHSIDE

COPPERTOP Bar, 12405 Main St. Black Water Swamp Band March 29. Bluesdog66 March 31

MUSIC on MAIN, 1527 N. Main St. Let’s Ride Brass Band March 27. Jax Symphony Ensemble March 30

Palms Fish Camp, 6359 Heckscher Dr. Mike Ward March 27 & 30. Lisa & the Mad Hatters March 30

SJ BREWING CO., 463646 S.R. 200, Ste. 13, Yulee Jory Lyle March 30

TABULA RASA, 2385 Corbett St. Bluesdog66 Unplugged April 6

 

UPCOMING CONCERTS

PINEBOX DWELLERS April 5, Blue Jay Listening Room

SHAWN JAMES, BRYCE ALASTAIR, DANNY ATTACK April 5, 1904 Music Hall

LAW April 5, Café Eleven

1964: The TRIBUTE April 6, The AMP

Anitra Jay April 6, Riverside Arts Market

BRETT BASS & the MELTED PLECTRUM April 6, Jax Landing

ANDREW DUHON, LYDIA LUCE April 6, Jack Rabbits

BONNIE BLUE April 6, Lynch’s Irish Pub

The SLACKERS April 6, Surfer the Bar

LESS THAN JAKE, MEST, PUNCHLINE, KALI MASI April 7, The AMP Backyard Stage

BRETT BASS & the MELTED PLECTRUM April 7, Iggy’s

OF MONTREAL, YIP DECEIVER April 7, Jack Rabbits

WE THREE April 7, Ponte Vedra Concert Hall

PICKWICK COMMONS April 8, Jack Rabbits

INTERVALS, VEIL of MAYA April 9, 1904 Music Hall

Pat MEtheny, James Francies, Nate Smith April 9, Ponte Vedra Concert Hall

BOZ SCAGGS April 10, The Florida Theatre

RICHARD MARX April 11, Ponte Vedra Concert Hall

CODY JOHNSON April 11, The AMP Backyard Stage

KISS April 12, Veterans Memorial Arena

MIDLAND ELECTRIC RODEO TOUR April 12, The AMP

The STEEL WHEELS April 12, Café Eleven

RANDALL BRAMBLETT April 12, Blue Jay Listening Room

ABE PARTRIDGE April 12, Mudville Music Room

MICHAEL CARBONARO April 12, T-U Center

ILA MINORI, The BIG LONESOME April 12, Justice Pub

DENNIS DeYOUNG April 12, The Florida Theatre

BRETT BASS & the MELTED PLECTRUM April 12, Green Turtle Tavern

DAVE ALVIN, JIMMIE DALE GILMORE, The GUILTY ONES April 12, Ponte Vedra Concert Hall

The GOOCH PALMS April 12, Café Eleven

KANE BROWN April 13, The AMP

KENNY CHESNEY April 13, Daily’s Place

ELLE KING, BARNS COURTNEY April 13, Mavericks Live

ANIMAL YEARS, GARY LAZER EYES April 13, Jack Rabbits

TAB BENOIT April 13, Ponte Vedra Concert Hall

BRETT BASS & the MELTED PLECTRUM April 13, Fly’s Tie Irish Pub

JUSTIN TOWNES EARLE, FOLK IS PEOPLE April 14, Murray Hill Theatre

Buck Cherry, Joyous Wolf April 14, Surfer the Bar

LEON BRIDGES, JESS GLYNNE April 17, The AMP

The CASUALTIES, The ADOLESCENTS, NEIGHBORHOOD BRATS, SCUM FLORIDA April 17, Jack Rabbits

KRS-ONE April 17, 1904 Music Hall

EDWIN McCAIN April 17, Ponte Vedra Concert Hall

The WEIGHT: members of Levon Helm Band &

The Band April 18, Ponte Vedra Concert Hall

ROY BOOKBINDER April 18, Mudville Music Room

TINSLEY ELLIS April 19, Ponte Vedra Concert Hall

The WHEELAND BROTHERS, SEAN McCARTHY April 19, Anastasia State Park

WALTER PARKS, MAMA BLUE April 20, Blue Jay Listening Room

SANTANA April 20, The AMP

TRAVIS McCOY April 22, Surfer the Bar

THE ROLLING STONES, ZAC BROWN BAND April 24, TIAA Bank Field

The PSYCHEDELIC FURS April 23, PV Concert Hall

SCREAM BLUE MURDER April 24, Jack Rabbits

GARY MULLEN & the WORKS April 25, Florida Theatre

MAX FROST April 25, 1904 Music Hall

Kelsea Ballerini, Brett Young, Brandon Ratcliff April 26, The AMP

BARNES & The HEART April 26, Lynch’s Irish Pub

LUCY KAPLANSKY April 26, Café Eleven

CHELSEY MICHELLE BAND April 26, Mellow Mushroom

Acid Mothers Temple April 26, Jack Rabbits

ROSCOLUSA Songwriters Festival April 27, Palm Valley

Dream Theater April 27, T-U Center’s Moran Theater

MICKEY ABRAHAM & KATHRYN LONG April 27, Mudville Music Room

The SWELL FELLAS April 27, Café Eleven

THE TEMPTATIONS, THE FOUR TOPS April 28, The Florida Theatre

INDIA.ARIE April 30, The Florida Theatre

HEART ATTACK MAN, YOUNG CULTURE, SEAWAY April 30, 1904 Music Hall

Faye Webster, Lord Huron May 1, Mavericks Live

TRACE ADKINS, CLINT BLACK, CHASE RICE, GRETCHEN WILSON, CRAIG CAMPBELL, FRANKIE BALLARD, HANK WILLIAMS JR. May 1-4, Suwannee Music Park

FUN SICK PONY May 1, The Volstead

DAVE MATTHEWS BAND May 1, Veterans Memorial Arena

TAUK, The GROOVE ORIENT May 1, 1904 Music Hall

The MILK CARTON KIDS May 1, Ponte Vedra Concert Hall

Welcome to Rockville: KoRN, The PRODIGY, WAGE
WAR, EVANESCENCE, FLOGGING MOLLY, CLEOPATRICK, DIRTY HONEY, JUDAS PRIEST, YELAWOLF, TOOL, INCUBUS, PAPA ROACH, The STRUTS, FEVER 333, WHILE SHE SLEEPS, The DIRTY NIL, CHEVELLE, SHINEDOWN, BRING ME the HORIZON, The CULT, IN THIS MOMENT, KILLSWITCH ENGAGE, CIRCA SURVIVE, TOM MORELLO, MARK LANEGAN BAND, BEARTOOTH, ARCHITECTS, The INTERRUPTERS, BLACK LABEL SOCIETY, TREMONTI, REIGNWOLF, BADFLOWER, The DAMNED THINGS, The GLORIOUS SONS, DOROTHY, BLACK PISTOL FIRE, YUNGBLUD, ZEAL & ARDOR, HANDS LIKE HOUSES, MOVEMENTS, HYRO the HERO, LIGHT the TORCH, WILSON, AMIGO the DEVIL, PRETTY VICIOUS, DEMOB HAPPY, CLEOPATRICK, SHVPES, HYDE, DEAD GIRLS ACADEMY
May 3, 4 & 5, Metro Park

Gamble Rogers Music Festival: Al Poindexter, Amy Hendrickson, Aslyn & the Naysayers, Brett Bass & the Melted Plectrum, Brian Smalley, Chelsea Saddler, Dave Dowling, Davis & the Loose Cannons, Dom Flemons, Doug Spears, Dunehoppers, Eden Rewa, Elaine & Sam Mahon, Fiona Chalmers, Gatorbone Trio, Grant Peeples, Gypsy Wind, Hawktail, Jamie DeFrates, Jerry Mincey, Joe Mark, John Dickie IV & Collapsible B, Jordan Foley, Katherine Archer, Krickets, Lon & Lis Williamson, Lonesome Bert & the Skinny Lizards, Michael Jordan, Mr. Aullie, Paradox, Passerine, Phoebe Hunt & the Gatherers, Pierce Pettis, Rachel Grubb, Red Henry & Friends, Remedy Tree, Ron & Bari, Salt & Pine, Sam Pacetti, The Currys, The Obscure Brothers, The Skinny, The Troubadours (Bob Patterson, Jim Carrick, Larry Mangum, Charley Simmons), The WillowWacks, Todd Jones, Uncle Mosie, Verlon Thompson, Wax Wings May 3, 4 & 5, Colonial Quarter

GRIZ May 3, The AMP

MERCY ME May 3, Veterans Memorial Arena

Prince Tribute Show: PURPLE REIGN May 3, Times-Union Center

GOV’T MULE May 3, The Florida Theatre

KEM & JEFFREY OSBORNE May 4, Times-Union Center for the Performing Arts

TOM JONES May 6, The Florida Theatre

TAME IMPALA May 6, The AMP

BRYAN ADAMS May 6, Daily’s

TYLER CHILDERS May 7, The AMP Backyard Stage

INTERPOL May 7, The Florida Theatre

Greta Van Fleet May 9, Daily’s

JUICE WRLD, SKI MASK the SLUMP GOD, LYRICAL LEMONADE May 9, The AMP

B2K Millennium Tour May 10, Veterans Memorial Arena

A Little Night Music: MAMA BLUE May 10, Plaze de la Constitución

TASH SULTANA, PIERCE BROS. May 11, The AMP

CAMILLE RAE TRIO May 12, Arnold’s Lounge

BOB SEGER & the SILVER BULLET BAND May 12, Daily’s

MURS, LOCKSMITH, COJO May 14, Jack Rabbits

YHETI, EAZYBAKED, DREWLFACE, SFAM, VLAD the INHALER May 15, Myth Nightclub

BRETT BASS & the MELTED PLECTRUM May 17, Blue Jay Listening Room

The ORIGINAL WAILERS May 17, Surfer the Bar

The WILDFLOWERS Tom Petty Tribute Band May 18, Suwannee Music Park

ONE NIGHT in MEMPHIS May 19, Thrasher-Horne Center for the Arts

FRAMING the RED May 19, Jack Rabbits

JOE JACKSON May 21, The Florida Theatre

HOZIER May 21, Times-Union Center for the Performing Arts

WINEHOUSED: The Amy Celebration May 25, Ponte Vedra Concert Hall

STEEL PANTHER, WILSON, TRUE VILLAINS May 28, Mavericks Live

TREY ANASTASIO & his Band May 29, The AMP

ART GARFUNKEL May 30, Ponte Vedra Concert Hall

The TURTLES, CHUCK NEGRON, GARY PUCKETT, The BUCKINGHAMS, The CLASSICS IV June 2, The Florida Theatre

LAKE STREET DIVE, The RAD TRADS June 5, Ponte Vedra Concert Hall

SLIGHTLY STOOPID, MATISYAHU, TRIBAL SEEDS, HIRIE June 6, The AMP

STEPHEN SIMMONS June 7, Mudville Music Room

The CHRIS THOMAS BAND June 8, TIAA Bank Field, Boys & Girls Club Benefit

Weird Al Yankovic June 9, The AMP

LIVE FROM MARS: David Bowie Tribute June 12, The Florida Theatre

TWENTY ONE PILOTS June 14, Veterans Memorial Arena

ROD McDONALD June 14, Mudville Music Room

The MIGHTY O.A.R., AMERICAN AUTHORS, HUNTERTONES June 15, The AMP

GREAT ATLANTIC Country Music Fest June 15, SeaWalk Pavilion, Jax Beach

BRIT FLOYD 40 Years of The Wall June 16, The Florida Theatre

The NATIONAL, COURTNEY BARNETT June 17, The AMP

HIPPO CAMPUS June 17, Ponte Vedra Concert Hall

AGENT ORANGE June 18, Surfer the Bar

BOWLING for SOUP, REEL BIG FISH, NERF HERDER June 22, The AMP Backyard Stage

Jon Bellion June 23, The AMP

Tedeschi Trucks Band, Blackberry Smoke, Shovels & Rope June 28, Daily’s Place

YACHT ROCK REVUE June 28, The Florida Theatre

ROB THOMAS, ABBY ANDERSON July 6, Daily’s Place

Train, Goo Goo Dolls, Allen Store July 9, Daily’s

NEW KIDS on the BLOCK July 12, Veterans Memorial Arena

Jojo Siwa July 13, The AMP

LONG BEACH DUB ALL STARS & AGGROLITES, MIKE PINTO July 14, Surfer the Bar

YOUNG the GIANT, FITZ & the TANTRUMS July 19, The AMP

SUBLIME with ROME, MICHAEL FRANTI & SPEARHEAD, COMMON KINGS July 25 & 26, The AMP

IRATION, PEPPER, FORTUNATE YOUTH, KATASTRO July 27, The AMP

WYNONNA JUDD July 29, Orange Park Freedom Fest

WIDESPREAD PANIC Aug. 2, 3 & 4, The AMP

WHY DON’T WE Aug. 2, Daily’s Place

DIRTY HEADS, 311 Aug. 4, Daily’s Place

MOE., BLUES TRAVELER, G. LOVE Aug. 7, Daily’s Place

REBELUTION, PROTOJE, COLLIE BUDDZ Aug. 14 & 15, The AMP

BARD PAISLEY, CHRIS LANE, RILEY GREEN Aug. 16, Daily’s Place

UMPHREY’S McGEE, MAGIC CITY HIPPIES Aug. 17, The AMP

BUSH, LIVE, OUR LADY PEACE Aug. 18, Daily’s Place

PENTATONIX, RACHEL PLATTEN Aug. 24, Daily’s

VAMPIRE WEEKEND, CHRISTONE ‘KINGFISH’ INGRAM Aug. 25, The Amp

PETER FRAMPTON, JASON BONHAM Sept. 4, Daily’s

CHRIS YOUNG, CHRIS JANSON, LOCASH Sept. 12, Daily’s Place

BEATLES vs STONES Sept. 16, Ritz Theatre

ALAN JACKSON, WILLIAM MICHAEL MORGAN Sept. 21, Veterans Memorial Arena

THOMAS RHETT, DUSTIN LYNCH, RUSSELL DICKERSON, RHETT AKINS Oct. 4, Veterans Memorial Arena

BUILT to SPILL Oct. 9, Jack Rabbits

Suwannee Roots Revival: OTEIL & FRIENDS, LEFTOVER SALMON, DONNA the BUFFALO, KELLER WILLIAMS’ PETTYGRASS, The HILLBENDERS, JIM LAUDERDALE, VERLON THOMPSON, REV. JEFF MOSIER, BRETT BASS & MELTED PLECTRUM, CORBITT BROS., JON STICKLEY, The LEE BOYS, SAUCE BOSS, WHETHERMAN, BELLE & the BAND, QUARTERMOON, PETER ROWAN FREE MEXICAN AIRFORCE, BRUCE COCKBURN, The SELDOM SCENE, HORSESHOES & HAND GRENADES, SAMANTHA FISH, DUSTBOWL REVIVAL Oct. 10-13, Spirit of the Suwannee Music Park

CHRIS STAPLETON, KENDELL MARVEL, DAVE COBB, J.T. CURE, DEREK MIXON, MORGANE STAPLETON Oct. 10, Veterans Memorial Arena

MAGGIE ROGERS, JACOB BANKS Oct. 11, The AMP

ZAC BROWN BAND Oct. 17, Daily’s Place

CARRIE UNDERWOOD Oct. 20, Veterans Memorial Arena

JUKEBOX HERO Nov. 10, The Florida Theatre

About FOLIO