Live + Local Music

LIVE MUSIC VENUES

AMELIA ISLAND, FERNANDINA

The SALTY PELICAN, 12 N. Front St. Robert Barlow Feb. 13. Davis Turner Feb. 14. Shawn Layne Feb. 15. Sam McDonald Feb. 16. Barrett Thomas, Amy Vickery Feb. 17

SJ BREWING Co., 463646 S.R. 200, Ste. 13, Yulee Hupp & Ray Feb. 16

SLIDERS Seaside Grill, 1998 S. Fletcher Ave. Pili Pili Feb. 13. Tad Jennings Feb. 14. Hupp, Them Vagabonds Feb. 15. Charlotte P, Reggae SWAT Team Feb. 16. JCnMike Feb. 17. Mark O’Quinn Feb. 19

The SURF, 3199 S. Fletcher Larry & the Backtracks Feb. 14

 

AVONDALE, ORTEGA

CASBAH Café, 3628 St. Johns Ave. Goliath Flores every Wed. Jazz every Sun. Live music every Mon.

Eclipse Nightclub, 4219 St. Johns Ave. KJ Free Tue. & Thur. Indie dance Wed. ’80s & ’90s dance music Fri.

 

THE BEACHES

(All venues in Jax Beach unless otherwise noted)

ATLANTIC BEACH Brewing Co., 725 Atlantic Blvd. Open mic Feb. 23

Blue Jay Listening Room, 2457B S. Third St. Joe Marcinek Jam, Melody Trucks, Shane Platten, Shaun Taunton Feb. 14. Them Vibes, Jesse Montoya, Luke Peacock, Chelsey Michelle Feb. 15. Front Country Feb. 16. Cotter Hill Feb. 17

COOP 303, 303 Atlantic Blvd., AB Ryan Crary Feb. 15. Barrett Thomas Feb. 16

Flying Iguana, 207 Atlantic Blvd., Neptune Beach Live music Feb. 15 & 16. Samuel Sanders Feb. 17

Gusto, 1266 Beach Blvd. Groov every Wed. Michael Smith every Thur. Milton Clapp every Fri.

LYNCH’S Irish Pub, 514 N. First St. Blistur Feb. 15. J Crew, Briteside Feb. 16. Kristen Campbell Feb. 17. Split Tone Thur. Chillula Sun. Julia Gulia Mon. Honey Hounds Tue.

Mezza, 110 First St., NB Gypsies Ginger Wed. Mike Shackelford, Steve Shanholtzer Thur. House Band Mon. Trevor Tanner Tue.

MONKEY’S UNCLE, 1728 N. Third St. Anton LaPlume Feb. 14

MUSIC in the Courtyard, 200 First St., NB Billy Bowers Feb. 15. Anton LaPlume Feb. 16

Ragtime Tavern, 207 Atlantic Blvd., AB Richard Smith Feb. 13. Smith & Banks Feb. 14. 7 Street Band Feb. 15. Str8 Up Feb. 16. The Invasions Feb. 17

SAFE HARBOR, 2510 Second Ave. N. Ace Winn Feb. 14

SURFER the Bar, 200 First St. N. Whiskey Beach Feb. 13. Trail Diver, The Mother Gooses, DarkHorse Saloon, MZG Feb. 16. T.S.O.L., Piñata Protest Feb. 20

Whiskey Jax, 950 Marsh Landing Pkwy. Great Dames Feb. 13. The Groov Feb. 14. Party Cartel Feb. 15

 

DOWNTOWN

1904 Music Hall, 19 Ocean St. N. Yonder Mountain String Band, Handmade Moments Feb. 13. The Werks Feb. 14. Ghost-Note, Electric Kif Feb. 16. Liz Cooper & Stampede Feb. 17. The Floozies, Too Many Zooz, Dreamers Delight, The Terminus Horns Feb. 18. Spafford Feb. 20. Ordinary Boys: The Smiths & Morrissey Tribute Feb. 22

DOS GATOS, 123 E. Forsyth St. DJ Brandon Thur. DJ NickFresh Sat. DJ Randall Mon. DJ Hollywood Tue.

The FLORIDA Theatre, 128 E. Forsyth St. Jake Shimabukuro Feb. 19. Jamey Johnson Feb. 20

JACKSONVILLE Landing Spanky Feb. 14. Stevie & Dusty variety band Feb. 15. Let’s Ride Feb. 16. Highway Jones Band Feb. 17. Paul Ivey & The Souls of Joy Feb. 22

MAVERICKS Live, Jax Landing Runaway Gin Phish Tribute Feb. 15

MYTH Nightclub, 333 E. Bay St. Carbin Feb. 15. Mike Shea Feb. 16. Phaseone Feb. 22

Ritz Theatre, 829 N. Davis St. Sons of Serendip Feb. 15

Veterans Memorial Arena, 300 Randolph Blvd. Tobymac, Jeremy Camp, Ryan Stevenson, Aaron Core, We Are Messengers Feb. 21

VOLSTEAD, 115 W. Adams Dirty Bird & the Flu Feb. 15. DJ Paten Locke Feb. 16. The Snacks Blues Band Feb. 22

 

FLEMING ISLAND, GREEN COVE

BOONDOCKS, 2808 Henley Rd. Ivan Smith Feb. 13. Mark Johns Feb. 14. Colby Word, Southern Rukus Feb. 15. Branden Parrish, Rocking Machine Feb. 16

WHITEY’S Fish Camp, 2032 C.R. 220 Julia Gulia Feb. 15. Southern Rukus Feb. 16

 

INTRACOASTAL

CLIFF’S, 3033 Monument Rd. DJ Sharon Feb. 13. Second Shot Feb. 15. Party Cartel Feb. 16

JERRY’S, 13170 Atlantic Blvd. Boogie Freaks Feb. 15. Sidewalk 65 Feb. 16

 

MANDARIN

ENZA’S, 10601 San Jose Blvd. Brian Iannucci Feb. 13, Feb. 17 & 19

Iggy’s, 104 Bartram Oaks Walk Buck Smith Feb. 13. Random Tandem Feb. 14. Fat Cactus Feb. 15. Neon Whiskey Feb. 16. Litt Family Band Feb. 17

 

ORANGE PARK, MIDDLEBURG

DALTON’S Sports Grill, 2620 Blanding Blvd. Scott McGinley Feb. 14

The Hilltop, 2030 Wells Rd. John Michael Tue.-Sat.

Thrasher-Horne Center, 283 College Dr. Havana Cuba All Stars Feb. 21

 

PONTE VEDRA

Ponte Vedra Concert Hall, 1050 A1A N. Taj Mahal Trio Feb. 13. Keiko Matsui Feb. 14. Tom Rush, Matt Nakoa Feb. 15. Dave Mason, Steve Cropper, Gretchen Rhodes Feb. 17. Los Lobos, Southern Avenue Feb. 19. The Zombies, Liz Brasher Feb. 20. Kasey Chambers & The Firefly Disciples, Carly Burruss Feb. 21

Taps Bar & Grill, 2220 C.R. 210 Chuck Nash Feb. 13. Vegas Gray Feb. 15. Lyons is R.S.P. Feb. 16

 

RIVERSIDE, WESTSIDE

MURRAY HILL THEATRE, 932 Edgewood Ave. Comrades, Death Therapy, Candor Feb. 16

Nighthawks, 2952 Roosevelt Blvd. Brainquility preparty: Lespecial, Side Trakd, Drewlface Feb. 13. More. Feb. 14. Silent Running, Pieces Left, Soul Survivor Feb. 15

RAIN DOGS, 1045 Park St. Rickolous, Mercy Mercy, Discordant Generation Feb. 16. The Last Gang, Scum Feb. 18

RIVER & POST, 1000 Riverside Ave. Barrett Thomas Feb. 14 & 15. Hello Celia Feb. 16

SUN-RAY Cinema, 1028 Park St., 359-0049 Darsombra, Damiyana, Severed + Said, Creep City Feb. 13

 

ST. AUGUSTINE

Ancient City Brewing, 3420 Agricultural Ctr. Dr., Ste. 8 Claire Vandiver Feb. 15

ARNOLD’S, 3912 N. Ponce de Leon Blvd. DJ Alex Feb. 15. Jason Evans Band Feb. 16

CAFÉ ELEVEN, 501 A1A Beach Blvd., St. Augustine Beach Fred Eaglesmith, Tif Ginn Feb. 15. The Reverend Peyton’s Big Damn Band Feb. 16. Dan Bern Feb. 17. Tyler Hilton Feb. 21

Planet Sarbez, 115 Anastasia Blvd. Rickolous Feb. 24

Prohibition Kitchen, 119 St. George St. B-Sides, Nikki Dawson Feb. 14. Solo Trio, South City Live Feb. 15. Raisin Cake Orchestra Feb. 16. Theo Moon, Chelsea Sadler Feb. 17. Sugar Lime Blue Feb. 20

St. Augustine Amphitheatre Backyard Stage, 1340 A1A Matt & Kim, Yuno Feb. 15. Dawes Feb. 19. Murder by Death, J Roddy Walston & the Business Feb. 20

TRADEWINDS Lounge, 124 Charlotte St. Live music Feb. 15 & 16

 

SAN MARCO, NORTHBANK

CUBA LIBRE Bar, 2578 Atlantic Blvd. Isaac Byrd Jr. Feb. 16

GRAPE & GRAIN Exchange, 2000 San Marco Broken Heart Prom Party: DJ Nick Hogan Feb. 14. Be Easy Feb. 15. DeSean Kirkland Feb. 16.

Jack Rabbits, 15280 Hendricks The Elovaters Feb. 13. Lee ‘Scratch’ Perry, Subatomic Sound System Feb. 17. Unknown Hinson Feb. 21. Seven Nations Feb. 22.

MUDVILLE Music Room, 3104 Atlantic Blvd. Mike Shackelford Feb. 15. Fred Eaglesmith, Tif Ginn Feb. 16. HART Fundraiser: Off the Cuff, Bluez Dudez, Parker Urban Trio, Black Water Swamp Band, Back Alley Cadillac, Ivan Pulley Band Feb. 17. Panel discussion Feb. 19. David Jacobs-Strain, Bob Beach Feb. 21. Michael Reno Harrell Feb. 22

RIVER CITY Brewing Co., 835 Museum Cir. Hotel Garuda Feb. 15

 

SOUTHSIDE, BAYMEADOWS

VETERANS UNITED, 8999 Western Way The Bald Eagles Feb. 15

WHISKEY JAX, 10915 Baymeadows Rd. Boogie Freaks Feb. 16

 

SPRINGFIELD, NORTHSIDE

COPPER TOP Bar, 12405 Main St. Open mic Feb. 17

CROOKED ROOSTER Brewery, 148 S. Sixth St., Macclenny DJ Noreen Feb. 15

FLIGHT 747 Lounge, 1500 Airport Rd. Duval County Line Feb. 16

Palms Fish Camp, 6359 Heckscher Dr. The Last Resort Feb. 13. Taylor Shami Feb. 14. Patrick Rose Feb. 16. Eric Alabiso Feb. 17

 

 

UPCOMING CONCERTS

Seawalk Music Festival Feb. 23 & 24, Jax Beach

CAN’T SWIM, HOMESAFE, SAVE FACE, SMALL TALKS Feb. 23, Nighthawks

Havana Nights, Neon Lights: The Bass Ment, Digital Ethos Feb. 23, River City Brewing

JAX CHILDREN’S CHORUS, Tuskegee University GOLDEN VOICES Feb. 23, Hendricks Ave. Baptist Church

DOUBLE DOWN BAND Feb. 23, Jax Landing

SARAH McLACHLAN, VANESSA FREEBAIRN-SMITH Feb. 24, The Florida Theatre

TYANNA JONES, SABRINA WALKER Feb. 24, The Rhythm Factory; Terry Parker benefit

The CHRIS THOMAS BAND Feb. 24, Jax Landing

SLOTH ACID, SACHA ROBOTTI Feb. 24, Myth Nightclub

john mceuen & the String Wizards Feb. 24, Café Eleven

MICHAEL GLABICKI, DIRK MILLER Feb. 26, Café Eleven

JOHN THOMAS GROUP Feb. 26, Mudville

CHRISTOPHER CROSS Feb. 27, PVedra Concert Hall

The EXPENDABLES, BALLYHOO! Feb. 28, St. Augustine Amphitheatre Backyard Stage

MJBAKER Feb. 28, Grape & Grain Exchange

ALABAMA March 1, St. Augustine Amphitheatre

PAM TILLIS, TERRI CLARK, SUZY BOGGUSS March 1, The Florida Theatre

OUIJA BROTHERS March 1, River City Brewing

STEEL PANTHER, WILSON March 1, Mavericks Live

BEACH BOYS March 1, Thrasher-Horne Center

BROTHERS OSBORNE, RUSTON KELLY March 2, St. Augustine Amphitheatre

RAMONA March 2, Grape & Grain Exchange

Mardi Gras Party Benefit: JCC TOURING CHOIR, VOICES of JACKSONVILLE, ASHTON TAYLOR, DJ March 2, Ponte Vedra Concert Hall

The SUITCASE JUNKET March 2, NEFla Veg Fest

Great Guitar Gathering: The JOHN JORGENSON QUINTET March 2, The Florida Theatre

Lunar Coast March 3, Ragtime

MORGAN JAMES March 3, Ponte Vedra Concert Hall

The CRUXSHADOWS, SKYVIEW March 3, Mavericks

FATES WARNING March 4, Jack Rabbits

GIN BLOSSOMS March 4, Ponte Vedra Concert Hall

The GUMBO LIMBO CAJUN BAND, The RIVER CITY RHYTHM KINGS March 5, The Florida Theatre

Experience Hendrix: BILLY COX, JOE SATRIANI, DAVE MUSTAINE, JONNY LANG, DWEEZIL ZAPPA, ERIC JOHNSON, DOUG PINNICK, CHRIS LAYTON, MATO NANJI, KENNY AROOFF, SLIDE BROTHERS, HENRI BROWN, KEVIN McCORMICK, ERNIE ISLEY, ANA POPOVIC March 6, The Florida Theatre

DARYL HANCE POWERMUSE March 7, Prohibition Kitchen

STEVEN CURTIS CHAPMAN March 7, T-U Center

BLAKE SHELTON, TRACE ADKINS, The BELLAMY BROTHERS, JOHN ANDERSON, LAUREN ALAINA March 7, Veterans Memorial Arena

The AVETT BROTHERS March 7, St. Aug Amphitheatre

The INFAMOUS STRINGDUSTERS, ROOSEVELT COLLIER March 8, Ponte Vedra Concert Hall

ERIC ELISON March 8, Mudville

Celtic Music Fest: EMMET CAHILL, DUBLIN CITY RAMBLERS, ALBANNACH, SEVEN NATIONS, STEEL CITY ROVERS, POOR ANGUS, GOTHARD SISTERS, SCREAMING ORPHANS March 8, Francis Field, St. Augustine

TRAVIS TRITT, The CHARLIE DANIELS BAND, CADILLAC THREE March 8, St. Augustine Amphitheatre

CHRIS BARRON March 9, Café Eleven

10,000 MANIACS March 9, Ponte Vedra Concert Hall

JUICE March 9, Jack Rabbits

MILES JAYE, TONY TERRY, The SYSTEM March 9, Times-Union Center

HIGH TIME March 9, Mudville Music Room

SEVEN NATIONS March 9, Fionn MacCool’s Ponte Vedra

SWEET LIFE MUSIC FEST March 9, Jax Beach SeaWalk

TANK & the BANGAS, ALFRED BANKS, MAGGIE KOERNER March 10, St. Augustine Amphitheatre

Jimmy Parrish & the Waves March 10, Ragtime

RICHARD SHINDELL March 10, Café Eleven

HIGHTIME March 10, Culhane’s AB

ST. AUGUSTINE RECORD FAIR, DJ DORIAN March 10, St. Augustine Amphitheatre

JEFF TWEEDY, JAMES ELKINGTON March 11, PVC Hall

SHWAYZE March 14, Surfer the Bar

The MOTET, EXMAG March 14, 1904 Music Hall

The CURRYS March 14, Mudville

WILLY PORTER March 14, Café Eleven

TRAVIS SCOTT March 14, Veterans Memorial Arena

David Bowie Alumni Tour: MIKE GARSON, EARL SLICK, GERRY LEONARD, CARMINE ROJAS, BERNARD FOWLER, COREY GLOVER, LEE JOHN March 15, PVConcert Hall

KELSEY LAMB March 15, Café Eleven

ELTON JOHN March 15, Veterans Memorial Arena

BUMPIN’ UGLIES, UNIVERSAL GREEN March 15, Jack Rabbits

DAN + SHAY, MORGAN EVANS March 15, St. Augustine Amphitheatre

61 RUMORS March 15, Grape & Grain Exchange

BLUNTS & BLONDES March 15, River City Brewing

CONRAD OBERG & His Band March 16, Mudville

TREVOR NOAH March 16, St. Augustine Amphitheatre

Clark Beckham March 16, Jack Rabbits

ROGER McGUINN March 16, Ponte Vedra Concert Hall

3 the BAND March 17, Ragtime

ASHLYN NELSON BAND, JOHN TAYLOR March 17, Dalton’s Sports Grill

Calling All Captains March 19, Jack Rabbits

LITTLE FEAT March 20, The Florida Theatre

Buckethead March 20, Ponte Vedra Concert Hall

The DUKE ROBILLARD BAND March 21, Café Eleven

COLE QUEST & the City Pickers March 21, Mudville

JOAN OSBORNE March 21, Ponte Vedra Concert Hall

38th Annual Lions Seafood Festival: JIM STAFFORD, BILLY BUCHANAN, JAX ENGLISH SALSA BAND, THOSE GUYS JAZZ, KATHERINE ARCHER, MUSIC N MOTION, JOHN DICKIE IV & COLLAPSIBLE B, SUNSET EAST, MANDALLA MUSIC, KATE KEYS BAND, LONESOME BERT & the SKINNY LIZARDS, KENNY YARBROUGH & SOUTHERN TIDE, DAVIS & the LOOSE CANNONS March 22-24, Francis Field St. Augustine

LITTLE RIVER BAND, PABLO CRUISE March 22, The Florida Theatre

IGOR & the RED ELVISES March 22, Café Eleven

TIFFANY JENKINS March 22, Florida Theatre

ANGELA INGERSOLL March 22, FSCJ’s Wilson Center

TANNAHILL WEAVERS March 23, Mudville

BUDDY GUY March 23, The Florida Theatre

The RAISIN CAKE ORCHESTRA March 23, Grape & Grain Exchange

EMMA MOSELEY BAND, 100 WATT VIPERS, JENNI REID March 23, Jack Rabbits

SideTrack March 24, Ragtime Tavern

ANVIL March 24, 1904 Music Hall

MARCUS KING BAND, BOBBY LEE RODGERS March 26, Mavericks Live

The MESSTHETICS, MARY LATTIMORE, Brendan Canty, Joe Lally, Anthony Pirog March 26, St. Augustine Amphitheatre Front Porch

COLE QUEST & the CITY PICKERS March 26, Mudville

LOST in SOCIETY March 27, Jack Rabbits

BOB WEIR, WOLF BROS March 27, The Florida Theatre

KELLER WILLIAMS’ PETTYGRASS, The HILLBENDERS March 28, St. Augustine Amphitheatre Backyard Stage

PUNCH BROTHERS March 28, The Florida Theatre

SICK of IT ALL, IRON REAGAN, WALK with WOLVES March 28, 1904 Music Hall

KATT EDMONDSON March 28, Ritz Theatre

GOGOL BORDELLO March 29, Mavericks

HEATHER MALONEY March 29, Café Eleven

The RIPPINGTONS March 28, WJCT Studios

YACHT ROCK REVUE March 29, The Florida Theatre

DARK STAR ORCHESTRA March 29, St. Aug. Amp.

The SH-BOOMS, HURRICANE PARTY March 30, Jack Rabbits

CASTING CROWNS March 30, Daily’s

COLLIE BUDDZ March 31, Surfer the Bar

NAPPY ROOTS April 3, Surfer the Bar

Clay County Fair: MARSHALL TUCKER BAND, BIG DADDY WEAVE, SHENANDOAH, JOE DIFFIE, BIG and RICH, JORDAN DAVIS, JIMMIE ALLEN, GATLIN BROTHERS April 4-13, Green Cove Springs

SPRINGING the BLUES Festival April 5-7, Jax Beach SeaWalk

Springing the Blues Afterparty April 5 & 6, Mojo Kitchen

The EARLS of LEICESTER, JERRY DOUGLAS April 5, Ponte Vedra Concert Hall

BONEY JAMES April 5, The Florida Theatre

1964: The TRIBUTE April 6, St. Augustine Amphitheatre

Anitra Jay April 6, Riverside Arts Market

The SLACKERS April 6, Surfer the Bar

WE THREE April 7, Ponte Vedra Concert Hall

Pat Matheny, James Francies, Nate Smith April 9, Ponte Vedra Concert Hall

BOZ SCAGGS April 10, The Florida Theatre

CODY JOHNSON April 11, St. Augustine Amphitheatre Backyard Stage

KISS April 12, Veterans Memorial Arena

MIDLAND ELECTRIC RODEO TOUR April 12, St. Augustine Amphitheatre

ABE PARTRIDGE April 12, Mudville

MICHAEL CARBONARO April 12, T-U Center

DENNIS DeYOUNG April 12, The Florida Theatre

DAVE ALVIN, JIMMIE DALE GILMORE, The GUILTY ONES April 12, Ponte Vedra Concert Hall

KANE BROWN April 13, St. Augustine Amphitheatre

KENNY CHESNEY April 13, Daily’s Place

ELLE KING April 13, Mavericks Live

TAB BENOIT April 13, Ponte Vedra Concert Hall

JUSTIN TOWNES EARLE, FOLK IS PEOPLE April 14, Murray Hill Theatre

Buck Cherry, Joyous Wolf April 14, Surfer The Bar

LEON BRIDGES, JESS GLYNNE April 17, St. Aug. Amp.

SAM RIGGS April 18, Jack Rabbits

ROY BOOKBINDER April 18, Mudville

TINSLEY ELLIS April 19, Ponte Vedra Concert Hall

ELLIS PAUL April 19, Mudville Music Room

SANTANA April 20, St. Augustine Amphitheatre

TRAVIS McCOY April 22, Surfer the Bar

GARY MULLEN & the WORKS One Night of Queen April 25, The Florida Theatre

MAX FROST April 25, 1904 Music Hall

Kelsea Ballerini, Brett Young, Brandon Ratcliff April 26, St. Augustine Amphitheatre

LUCY KAPLANSKY April 26, Café Eleven

Acid Mothers Temple April 26, Jack Rabbits

ROSCOLUSA Songwriters Festival April 27, Palm Valley

Dream Theater April 27, T-U Center’s Moran Theater

MICKEY ABRAHAM & KATHRYN LONG April 27, Mudville

TEMPTATIONS, FOUR TOPS April 28, Florida Theatre

INDIA/ARIE April 30, Florida Theatre

DAVE MATTHEWS BAND May 1, Veterans Memorial Arena

JAWS with RICHARD DREYFUSS May 1, Florida Theatre

The MILK CARTON KIDS May 1, PVedra Concert Hall

Faye Webster, Lord Huron May 1, Mavericks Live

Welcome to Rockville: KORN, The PRODIGY, WAGE WAR, EVANESCENCE, FLOGGING MOLLY, KILLSWITCH ENGAGE, CLEOPATRICK, DIRTY HONEY, ROB ZOMBIE, JUDAS PRIEST, YELAWOLF, TOOL, INCUBUS, BRING ME the HORIZON, PAPA ROACH, The STRUTS, FEVER 333, The GLORIOUS SONS, WHILE SHE SLEEPS, The DIRTY NIL, CHEVELLE, SHINEDOWN May 3, Metro Park

GRIZ May 3, St. Augustine Amphitheatre

TOM JONES May 6, The Florida Theatre

TAME IMPALA May 6, St. Augustine Amphitheatre

INTERPOL May 7, Florida Theatre

Greta Van Fleet May 9, Daily’s

B2K Millennium Tour May 10, Veterans Memorial Arena

TASH SULTANA, PIERCE BROS. May 11, St. Aug. Amp.

MURS, LOCKSMITH, COJO May 14, Jack Rabbits

JOE JACKSON May 21, Florida Theatre

HOZIER May 21, T-U Center

WINEHOUSED: The Amy Celebration May 25, PVC Hall

The TURTLES, CHUCK NEGRON, GARY PUCKETT, The BUCKINGHAMS, The CLASSICS IV June 2, Florida Theatre

LAKE STREET DIVE June 5, Ponte Vedra Concert Hall

STEPHEN SIMMONS June 7, Mudville

Weird Al Yankovic June 9, St. Augustine Amphitheatre

ROD McDONALD June 14, Mudville

GREAT ATLANTIC Country Music Fest June 15, JB SeaWalk

HIPPO CAMPUS June 17, Ponte Vedra Concert Hall

Jon Bellion June 23, St. Augustine Amphitheatre

Tedeschi Trucks Band, Blackberry Smoke, Shovels & Rope June 28, Daily’s

YACHT ROCK REVUE June 28, Florida Theatre

Train, Goo Goo Dolls, Allen Store July 9, Daily’s

Jojo Siwa July 13, St. Augustine Amphitheatre

LONG BEACH DUB ALL STARS & AGGROLITES July 14, Surfer the Bar

SUBLIME with ROME, MICHAEL FRANTI & SPEARHEAD, COMMON KINGS July 25 & 26, St. Aug. Amphitheatre

IRATION, PEPPER, FORTUNATE YOUTH, KATASTRO July 27, St. Augustine Amphitheatre

VAMPIRE WEEKEND Aug. 25, St. Augustine Amphitheatre

CHRIS YOUNG, CHRIS JANSON, LOCASH Sept. 12, Daily’s

ALAN JACKSON, WILLIAM MICHAEL MORGAN Sept. 21, VetsMemArena

THOMAS RHETT, DUSTIN LYNCH, RUSSELL DICKERSON, RHETT AKINS Oct. 4, Vets Memorial Arena

CHRIS STAPLETON, KENDELL MARVEL, DAVE COBB, J.T. CURE, DEREK MIXON, MORGANE STAPLETON Oct. 10, Veterans Memorial Arena

ZAC BROWN BAND Oct. 17, Daily’s

About FOLIO